Ехокардіографія (ЕХО-КГ) | Медичний центр ЕХОМЕД

Ехокардіографія (ЕХО-КГ) – це більш складний метод діагностики, який дозволяє виявити органічні ураження серця, виміряти розміри його камер, товщину стінок, стан клапанів і багато інших параметрів. Даний метод діагностики є значно складнішим у виконанні, однак його результативність є значно вищою. Грамотно складений протокол обстеження ЕХО-КГ – це переконливий доказ наявності хвороби серця або ж її відсутності. Для проведення ЕХО-КГ не потрібні специфічні покази або скерування сімейного лікаря. Закордоном це рутинне обстеження, яке проводиться більшості людей на регулярній основі з метою профілактики та діагностики хвороб та подальшого їх ефективного швидкого лікування.

ЕХО-КГ – це також важливий метод діагностики для малюків, який дозволяє виявити або підтвердити вроджені вади серця постнатально і у подальшому ефективно їх лікувати.
Однак не слід нехтувати первинною діагностикою. При ургентному стані у першу чергу слід провести пацієнту ЕКГ, оскільки за короткий час виконання ми можемо дізнатись про критичні порушення електричної провідності серця і, об’єднавши ці два методи, бачити повну картину захворювання.

Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з Політикою конфіденційності та надаєте згоду на використання файлів cookie.