УЗД (ультразвукове обстеження/сонографія) | Медичний центр ЕХОМЕД

УЗД (ультразвукове обстеження/сонографія) – це основний метод діагностики, на який опирається більшість спеціалістів нашої клініки. Він дозволяє отримати необхідну інформацію для встановлення діагнозу та призначення лікування.

Завдяки розвитку технологій і наявності сучасного обладнання ми можемо провести ультразвукове обстеження практично всього тіла людини.
А саме: мозку (нейросонографія у немовлят), щитовидної залози, лімфатичних вузлів, грудних залоз, органів травлення, черевної порожнини, органів малого тазу у жінок, та статевих органів у чоловіків (простата та калитка), зв’язок, суглобів та кісток.

Окремо слід згадати ультразвукову діагностику при вагітності, яка є золотим стандартом перенатальної діагностики у всьому світі!

УЗД – це один із найефективніших і найдоступніших методів діагностики, який використовується для діагностики онкологічних захворювань, гострих або хронічних уражень органів, уражень кісток та суглобів, серцево-судинних захворювань.

Перелік УЗ-обстежень:

Комплексні обстеження

Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з Політикою конфіденційності та надаєте згоду на використання файлів cookie.