Еластографія печінки

Надійним і точним неінвазивним діагностичним методом оцінки стадій фіброзу та цирозу, затвердженими в ЄС, є ультразвукова діагностика – фіброеластографія чи еластографія жорсткості паренхіми печінки. Важливо, що сучасні ультразвукові апарати дозволяють проводити відразу 4 методики дослідження одночасно: традиційну УЗД, доплерівське дослідження кровоплину, фіброеластосканування (еластографію/еластометрію) жорсткості паренхіми печінки та стеатоз.

Читати далі...

Реоенцефалографія

Реоенцефалографія (РЕГ) – це метод дослідження церебральної гемодинаміки, що дає можливість отримати об’єктивну інформацію про тонус, еластичність стінки і реактивність судин мозку. Обстеження оцінює периферичний судинний опір, величину пульсового кровонаповнення судинного русла на рівні магістральних судин (артерій розподілу), дрібних артерій і мікроциркуляторного русла (артерій опору).

Читати далі...

Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія під контролем висококваліфікованих спеціалістів з ортопедії, травматології, вертеблорогії!

Читати далі...

Амніоцентез

Суть маніпуляції полягає у відборі невеликої кількості навколоплідгої рідини, що оточує дитину в утробі матері під контролем УЗД. Рідина, в якій дитина живе до свого народження, містить клітини плоду. Їх в лабораторії і досліджують генетики.

Читати далі...

Біопсія ворсин хоріона

Біопсія ворсин хоріона – це тест, який дозволяє виявити відхилення у розвитку плоду. Його проводять звичайно в кінці першого триместру, між 10-12-м тижнями вагітності. Біопсія ворсин хоріона допомагає діагностувати вроджені вади, пов’язані з відхиленнями на хромосомному рівні, на приклад, синдром Дауна, а також багато спадкових захворюваннь, такі як рання дитяча амавротична ідіотія чи гемофілія.

Читати далі...

neoBona

neoBona є неінвазивним пренатальним скринінговим тестом нового покоління, розробленим при співпраці LABCO, одного з європейських лідерів в сфері пренатальної діагностики, та ILLUMINA, світового лідера у сфері розробки методів ДНК секвенування та аналізу нового покоління. LABCO був піонером у запровадженні неінвазивних пренатальних тестів в Європі, а з neoBona інтегрує новітню технологію ДНК секвенування зі спареними кінцями (paired-end sequencing) у неінвазивний пренатальний скринінговий тест, що дає можливість більш глибокого і всебічного аналізу позаклітинної ДНК.

Читати далі...

Чи можна робити УЗД новонародженій дитині?

Це питання турбує чи не кожну матусю вже в пологовому будинку. Як не дивно, але навколо цього методу досі ходять різні домисли і чутки, багато з яких лякають новоспечених батьків.

В основі методу УЗД лежить принцип ехолокації. Доказова медицина і офіційна наука давно визнали, що ультразвукове дослідження абсолютно безпечно. Боятися його не варто.

Читати далі...