PRP терапія | Медичний центр ЕХОМЕД

PRP терапія

PRP-терапия (Autologous platelet-rich plasma) чи простіше плазма крові збагачена тромбоцитами. Тромбоцити- це не тільки ті клітини, які утворюють тромби в нашому організмі, але й запускають процеси очищення від пошкоджених білків та регулюють активність фібробластів – клітин потрібних для створення колагену та еластину – основи сполучної тканини, каркасу нашого організму.

Крім того тромбоцити містять в собі багато біологічно активних речовин -факторів росту.

Особливо актуальною методика стала в спортивній медицині, травматології та ортопедії.

Суть процесу: збагачену тромбоцитами плазму ми отримуємо безпосередньо з Вашої крові, яку піддаємо центрифугуванню. Тоді під контролем УЗД ми вводимо отриманий препарат в область суглобу. Це допомагає в боротьбі з больовими синдромами, запальними процесами в суглобах, а також в лікуванні захворювань хрящової тканини. Ця тканина важко піддається відновленню  через те, що всі необхідні речовини вона отримує не через кров, а через синовіальну рідину, що заповнює порожнину суглоба. Тому для ефективної терапії збагачену плазму вводять безпосередньо в суглобову порожнину.

Очевидні плюси:

  • відсутність алергічної реакції,тому що матеріалом є кров пацієнта.
  • немає побічних реакцій впливу на печінку, нирки та інші органи, як у більшості лікарських препаратів.
  • немає можливості передачі інфекції через кров(бо використовується ваш власний матеріал)

 

Продовжуючи перегляд сайту, Ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з Політикою конфіденційності та надаєте згоду на використання файлів cookie.