Корінець Ярослав Миколайович - Медичний центр ЕХОМЕД
Замовити дзвінок

Корінець Ярослав Миколайович

Кандидат медичних наук

Загальний стаж роботи: більше 27 років.
Стаж роботи в ультразвуковій діагностицібільше 23 років.

Освіта: вища медична;
В 1992 році закінчив Чернівецький медичний інститут.
З 1996р лікар ультразвукової діагностики.
З 2007 року один з засновників медичного центру “Ехомед”, де займається приватною практикою.

Спеціалізація:
лікар акушер-гінеколог
лікар-УЗД
науковий співробітик ДУ ІНСТИТУТ СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ НАМНУ.
В 2011 році пройшов підвищення кваліфікації, ставши кандидатом медичних наук.
З 1998 року активно займається проведенням інвазивної перинатальної діагностики, збором та систематизацією її результатів.

Напрямок роботи:
УЗ обстеження вагітності в І, ІІ та ІІІ триместрах;
УЗ обстеження органів малого тазу;
УЗ обстеження щитоподібної залози;
УЗ обстеження грудних залоз.

Малоінвазивні процедури під контролем УЗД (амніоцентез+плацентоцентез, хоріонбіопсія).
Проводить навчання лікарів УЗД, які займаються пренатальною діагностикою, неодноразовий учасник міжнародних конференцій як доповідач з власними клінічними випадками та підсумками проведеної роботи на базі медичного центру “Ехомед”.

1
2
3
4
5
6
1

Відгуки

Грица Людмила

23.07.2024 17:12

Один із кращих професіоналів.

Наталія

23.07.2024 17:12

Хочу подякувати лікарю Корінцю Я.М. Вже не перший рік жо нього звертаюсь як до фахівця своєї справи. Ніколи з його сторони не було ні хамства ,ні бидлячиства. Завжди після обстеження пояснить що і до чого, надасть при потребі дільню пораду.

Наталія

23.07.2024 17:12

Чудовий фахівець,інтелегентний чоловік.Гарна атмосфера огляду. Щиро дякую Вам!

Daria

23.07.2024 17:12

Некомпетентний і хамовитий.

Ірина

23.07.2024 17:12

Професійні якості оцінювати не буду, тому що настільки хамське і зверхнє відношення до пацієнта перекреслює все.! Він не єдиний фахівець у Львові. А корона такааа. Не дай Боже йому щось не сподобається, то начувайтесь. Окрім того, умови в медичному центрі, мʼяко кажучи, не дуже . Відчувається тотальна економія і жлобство. І це теж говорить про ставлення до пацієнта. Погані звички з державних медзакладів перенесені в приватні. Нажаль. Не рекомендую!

Лісова Наталія

23.07.2024 17:12

Багато років проходжу УЗД у лікаря Корінця Я.М.Завжди рекомендую його,як фахівця своїм друзям та знайомим.Я випадково , шукаючи інформацію про ендокринолога,почитала відгуки про пана Корінця,то напевно не знаючи його , ніколи не звернулася до нього.Але в такому випадку, я б не зустріла дуже важливу людину у моєму житті.Виважений,сконцентрований на процесі діагностування, завжди ,коли його запитаєш порадить,відповість.Так він не заглядає у вічі, мало посміхається, малослівний . Але огляд детальний, кілька разів повертається до проблемних ділянок.При тому,що багаторічний досвід, видно,як лікарю важливо не пропустити проблемних ділянок.І ,коли читаю відгук,що лікар не відразу пацієнту говорить про складнощі,то це ж добре.Уявіть, що ви лежите, а вам відразу оголошують:"У вас позаматкова вагітність,у вас рак,у вас мертвий плід.Це ж жах!!!!!! Власне спокійний,врівноважений тон пана Ярослава Корінця,дає пацієнту подумати,порадитись,не наробити дурниць у діагнозі та лікуванні. Цей лікар, ніколи не наполягає,не тисне психологічно,не лякає.Слушні поради,рекомендації-завжди.Якщо хтось хоче піти у заклад,де вам будуть безкінечно усміхатися,безкінечно розмовляти з вами,радити,виписувати пачки ліків,та фахівців ,куди ви маєте звернутися,то звичайно ваше право. Зрештою,кожен має знайти свого лікаря,не лише фахівця,а й людину. Отож без перебільшення, без лестощів,без реклами,з повною відповідальністю за свої слова заявляю- лікар Корінець Я.М.-фахівець,професіонал і ЛЮДИНА .

Залишити відгук

Надіслати
Дякуємо за Ваш відгук!
Заповніть обов'язкові поля