Прокопчук Наталія Миколаївна - Медичний центр ЕХОМЕД
Замовити дзвінок

Прокопчук Наталія Миколаївна

Загальний стаж роботи: більше 19 років стаж роботи в ультразвуковій діагностиці 18 років.

Освіта: вища медична; ЛНМУ ім. Данила Галицького.

З 2001 року працює лікарем-генетиком в практичному підрозділі інституту спадкової патології НАМНУ. У тому ж році отримала спеціалізацію лікаря-УЗД і займається практичною лікарською діяльністю.

З 2007 року одна з засновників медичного центру “Ехомед”, де займається приватною практикою.

В 2011 році отримала сертифікат медицини фонду плода – FMF і щорічно успішно підтведжує рівень знань, подаючи звіти статистичних розрахунків.

Лікар вищої категорії з УЗД та генетики з 2014 року.

Проводить навчання лікарів узд, які займаються пренатальною діагностикою, неодноразовий учасник міжнародних конференцій як доповідач з власними клінічними випадками та підсумками проведеної роботи на базі медичного центру “Ехомед”.

В 2017 році на базі медичного центру “Ехомед” створено відділення інвазивної пренатальної діагностики. Проводиться систематизація та аналіз проведеної роботи, отриманих даних з метою удосконалення якості досліджень, професійного росту працівників.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
1

Відгуки

Людмила

15.04.2024 19:39

Кращого діагностика ніж Прокопчук не зустрічала,хіба що резонансна магнетика.Бажаю їй здоров'я і добра.Дуже кваліфікований лікар

Іванна

15.04.2024 19:39

Дуже хороший лікар, лікар від Бога завдяки їй біля мене моя дівчинка.Найкраща рекомендація

Василина

15.04.2024 19:39

Читаю коментарі і в шоці. Я на всі 100% задоволена. Лікарка дуже тактовна, спокійна і щира. Все пояснює. Так, дані не пояснює, бо нема їх сенсу немедикам розжовувати. Там і так нічого не зрозумієте. Але коментує все.

Оля

15.04.2024 19:39

Як на мене,дуже добрий лікар.Все що в людей стається не завжди може лікар вирішити.

Оксана

15.04.2024 19:39

Вирішила піти на УЗД до Прокопчук Н.М. Перед записом перечитала всі відгуки і засумнівалася чи іти. Але вирішила робити висновки сама, тому наважилася і пішла. Не пожаліла ні секунди!!! Жіночка приємна, спокійна, все зрозуміло розказала, я була приємно вражена.

Надія

15.04.2024 19:39

Доброго дня. Дві вагітності спостерігала Наталія Миколаївна. 2 раз я була вагітна донечкою, яка жива завдяки НМ. Вона побачила склалну ваду серця. Скерувала до всіх потрібних фахівців, які підтвердили діагноз. Доньку прооперували в Києві (4 операції на серці). Тому, оікаря я рекомендую.

Юлія

15.04.2024 19:39

Якщо стисло , то я мене записали до лікаря , прочитавши відгуки я була в шоці , але після знайомства моя думка дуже змінилась !! А тепер до історії . Все почалося з того що мене записав мій лікар через те що на скринінгу завищений показник, записали в ехомед , Читаючи всі коментарі , я була м’яко налаштована не дуже , ну так як ми зовсім з іншої області і у Львові нікого не знали поїхали куди сказали … приїхали , на свою годину нас запросили , точніше мене , віддала всі аналізи так як їх повинні були перерахувати , та лягла на узі , зі мною були 2 лікарі та медсестра здається , і всі дуже уважно спостерігали за узі , в якийся момент я їх перервала « кажу в мене чоловік сидить , чи можна його запросити щоб подивився», бо вже був 12 тиждень, а він так і не бачив ,лікарка сказала авжеж і позвала чоловіка до мене , ніхто не заперечував , ніхто не кричав 🤷🏼‍♀️Після того як лікарі все оглянули і перерахували показники виявилось, що в нас все добре і почалось заповнення анкети , і там мене запитали чи Бажана ,запланована вагітність , місце проживання, я відповіла що виіхала з Харківської області , а вагітність не те щоб запланована бо ми були на відстані дуже великий час з чоловіком , бо він на службі , а я в окупації, але дуже Бажана!!!Ще перекинулися двома словами щодо ситуації в нашій країні , та ми пішли очікувати результати , і який в мене був шок КОЛИ ТА САМА ЛІКАРКА НА ЯКУ ТУТ ВЕСЬ ЧАС СКАРЖАТЬСЯ , ВИЯВИЛАСЬ НАЙЧУТТЄВІШОЮ , НАЙЛЮДЯНІШОЮ за весь мій час знаходження в іншій області , сказала дуже приємні слова , похвалила що ми небоімось народжувати та побажала миру !!!! З нас не взяли коштів , хоча я наполягала , Я дуже вдячна їй ! Це перша людина яка виявилась дуже чуйною до «переселенки»!!!!

Ольга

15.04.2024 19:39

Наталія Миколаївна дуже хороший та компетентний лікар. Була двічі за вагітність на УЗД та консультації. Дуже чітко пояснює , дякую Вам за спокійну вагітність.

Міла

15.04.2024 19:39

Видаляючи негативні коментарі узиста,Прокопчук поставила собі оцінку на не профпридатність,скільки б вона не видаляла коментарі репутація вже така заплямована,що не відмитися.Ті мамочки , яким вона вироки встановила ,звернулися до інших лікарів і народили гарних діточок.Прлсто ганьба і зневага! Саме головне,що ці лікарі самі рекомендують другого вже узиста.А ви майбутні мамочки подумайте до кого іти,щоб нормально доходити термін вагітності!

Юлія

15.04.2024 19:39

Хочу висловити подяку Прокопчук Наталії Миколаївні. Завдяки її високому професіоналізму народила двох дітей. Щиро дякую за УЗД, контроль аналізів, рекомендації, що були на зв‘язку, за увагу та безцінний час. Наталія Миколаївна справжній спеціаліст та лікар від Бога.

Мілана

15.04.2024 19:39

Хамство і зневага до вагітних, от що ви тут відчуєте!

Ілона

15.04.2024 19:39

Була у неї також під час вагітності. Я нн зі Львова ,приїхавши стикнулася з затримкою на прийом...та це таке. Ще не увійшли добре в кабінет як вона почала фуркати...далі зе гірше...буркала,нічого не пояснювала. А вкінці як гадалка...у дитини буде синдром.я цілиц вечір проплакала...стан страху ,незважаючи на результати подальші в інших уздистів,тримав до поки дитя не взяла на руки. Причому вона сказала іти зробити ніпт,я його не робила...не бачила сенсу....робила по підказці дівчинки в ескулабі тест,що зрівнювався з узд,він показав низькі показники вірогідності синдрому...я її скидаю його,а вона очевидячи далі говорить теж саме. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ЖІНКУ...ЛІКАРКОЮ ЇЇ ЯВНО НЕ НАЗВЕШ.PsБАЖАЮ ВАМ ЗНАЙТИ ,ПАНІ НАТАЛЯ,ІНШУ РОБОТУ.ВИ ЯВНО НЕ НА СВОЄМУ МІСЦІ

Катерина

15.04.2024 19:39

Спостерігала у пані Наталі дві вагітності: одно і багатоплідну. В обидвох випадках лікарка блискуче діагностувала всі потенційні проблеми, а також абсолютно точно визначала вагу діток.Давала супутні рекомендації, які спрацювали. Окремо слід зауважити, що пані Наталя має репутацію лікаря, який найраніше і найточніше визначає стать дитинки. Наш випадок також це підтверджує.Я страшенно вдячна і прийду ще :)

Аліна

15.04.2024 19:39

Прийшла на прийом до Прокопчук Н.М. Лікарка зустріла з таким недовольним вирозом обличчя ,якби я до неї додому прийшла .Огляд проводився мовчки ,ні пояснень ,ні обговорень .Під час якихось питань навіть погляд свій не повернула на мене аби пояснити щосьЗверхньо себе велаКоли попросила про фото дитини відповідь була нольова Медбрат пофігістично відноситься до своєї робити ,чекала на результати 20хв людина навіть не заїкнулась що вони готові до поки сама не підійшлаСудячи з відгуків наприклад хороших ,дивуюсь як таке може бути Можливо Наталія Миколаївна дивиться по людині як до неї відноситись чи як до сміття чи як до людини Жах ,одне незадоволення

Аліна

15.04.2024 19:39

Не повага до вагітної жінки .Зовсім не видно що це кваліфікований лікар ,який тупо промовчав все узд з незадоволеним лицем Дівчата перевіряйтесь краще в нормальних лікарів якщо не хочете наслухатись як у вас все погано

Богдана

15.04.2024 19:39

Доброго вечора Я хочу сказати велике Дякую Прокопчук Наталі Вона прекрасний спеціаліст !!!!А Аліна яка думає що генетик це її коліжанка хай звертається до іншого лікаря !

15.04.2024 19:39

Минулу вагітність спостерігалась в Прокопчук, цього разу теж поїхала, але такого зверхнього ставлення не сподівалась. Лікар, судячи по тому, що я ще на 17 тижні не стою на обліку, вирішила, що я не дбаю про своє здоров'я, хоча, я не зобов'язана на прийомі була розповідати, що насправді від початку вагітності консультуюсь у гінеколога, невролога, лора, генетика.Тому п. Прокопчук вирішила, що я тупа забичена жіночка з якогось далекого села, і вирішила розказати страшилку, як одна бідолашна народжувала восьму дитину у своїх 24 роки, і не стояла на обліку, а тому народила мертву дитину і сама мало дуба не врізала.Шкода, що лікарка з таким великим досвідом не розуміє, що людей не можна судити так, як їй хочеться. І забула, що жінка вагітна йде на УЗД щоб побачити на екрані своє дитятко, почути, що все добре і вийти з гарним настроєм. А в п. Наталі хіба що отримаєш хамство, зверхність і зіпсований день.Можливо, таки потрібно вже прислухатись до коментарів, зняти свою корону і бути просто людиною???А на рахунок мого чоловіка військового, якого вона теж не оминула своїм гострим слівцем, то п. Наталі ще дуже пощастило, що він адекватний, колись натрапить на хлопця з ПТСР і тоді настрій зіпсують їй. Тож, хто ще не відвідував цієї супер спеціалістки, краще ідіть до інших генетиків, які не гірші по кваліфікації, але ще залишили при собі людяність

Ірина

15.04.2024 19:39

Чудовий лікар, спостерігалась в неї впродовж всієї вагітності. Давала хороші рекомендації, переживає за вас в продовж вагітності. Рекомендую, кращого лікаря не зустрічала.

Олег

15.04.2024 19:39

Доброго вечора, хочу записатись на консультацію

Вікторія

15.04.2024 19:39

Не знаю як щодо професійних навичок, але такого хамовитого ставлення як я отримала до себе нічим не аргументованого, я не отримувала ніде. Якщо ви не хочете зіпсувати собі нерви і взагалі враження від лікарів то від всього серця не рекомендую!

Христина

15.04.2024 19:39

Запис на УЗД, вагітність 8 тижнів до Прокопчук Наталія Миколаївна

Юлія

15.04.2024 19:39

Найкращий узедист своєї спеціальності!! Профі своєї справи!!!!

Залишити відгук

Надіслати
Дякуємо за Ваш відгук!
Заповніть обов'язкові поля