Прокопчук Наталія Миколаївна - Медичний центр ЕХОМЕД
Замовити дзвінок

Прокопчук Наталія Миколаївна

Загальний стаж роботи: більше 19 років стаж роботи в ультразвуковій діагностиці 18 років.

Освіта: вища медична; ЛНМУ ім. Данила Галицького.

З 2001 року працює лікарем-генетиком в практичному підрозділі інституту спадкової патології НАМНУ. У тому ж році отримала спеціалізацію лікаря-УЗД і займається практичною лікарською діяльністю.

З 2007 року одна з засновників медичного центру “Ехомед”, де займається приватною практикою.

В 2011 році отримала сертифікат медицини фонду плода – FMF і щорічно успішно підтведжує рівень знань, подаючи звіти статистичних розрахунків.

Лікар вищої категорії з УЗД та генетики з 2014 року.

Проводить навчання лікарів узд, які займаються пренатальною діагностикою, неодноразовий учасник міжнародних конференцій як доповідач з власними клінічними випадками та підсумками проведеної роботи на базі медичного центру “Ехомед”.

В 2017 році на базі медичного центру “Ехомед” створено відділення інвазивної пренатальної діагностики. Проводиться систематизація та аналіз проведеної роботи, отриманих даних з метою удосконалення якості досліджень, професійного росту працівників.

1
2
3
4
5
6
7
8
1

Відгуки

Людмила

08.02.2023 16:49

Кращого діагностика ніж Прокопчук не зустрічала,хіба що резонансна магнетика.Бажаю їй здоров'я і добра.Дуже кваліфікований лікар

Іванна

08.02.2023 16:49

Дуже хороший лікар, лікар від Бога завдяки їй біля мене моя дівчинка.Найкраща рекомендація

Василина

08.02.2023 16:49

Читаю коментарі і в шоці. Я на всі 100% задоволена. Лікарка дуже тактовна, спокійна і щира. Все пояснює. Так, дані не пояснює, бо нема їх сенсу немедикам розжовувати. Там і так нічого не зрозумієте. Але коментує все.

Оля

08.02.2023 16:49

Як на мене,дуже добрий лікар.Все що в людей стається не завжди може лікар вирішити.

Оксана

08.02.2023 16:49

Вирішила піти на УЗД до Прокопчук Н.М. Перед записом перечитала всі відгуки і засумнівалася чи іти. Але вирішила робити висновки сама, тому наважилася і пішла. Не пожаліла ні секунди!!! Жіночка приємна, спокійна, все зрозуміло розказала, я була приємно вражена.

Надія

08.02.2023 16:49

Доброго дня. Дві вагітності спостерігала Наталія Миколаївна. 2 раз я була вагітна донечкою, яка жива завдяки НМ. Вона побачила склалну ваду серця. Скерувала до всіх потрібних фахівців, які підтвердили діагноз. Доньку прооперували в Києві (4 операції на серці). Тому, оікаря я рекомендую.

Юлія

08.02.2023 16:49

Якщо стисло , то я мене записали до лікаря , прочитавши відгуки я була в шоці , але після знайомства моя думка дуже змінилась !! А тепер до історії . Все почалося з того що мене записав мій лікар через те що на скринінгу завищений показник, записали в ехомед , Читаючи всі коментарі , я була м’яко налаштована не дуже , ну так як ми зовсім з іншої області і у Львові нікого не знали поїхали куди сказали … приїхали , на свою годину нас запросили , точніше мене , віддала всі аналізи так як їх повинні були перерахувати , та лягла на узі , зі мною були 2 лікарі та медсестра здається , і всі дуже уважно спостерігали за узі , в якийся момент я їх перервала « кажу в мене чоловік сидить , чи можна його запросити щоб подивився», бо вже був 12 тиждень, а він так і не бачив ,лікарка сказала авжеж і позвала чоловіка до мене , ніхто не заперечував , ніхто не кричав 🤷🏼‍♀️Після того як лікарі все оглянули і перерахували показники виявилось, що в нас все добре і почалось заповнення анкети , і там мене запитали чи Бажана ,запланована вагітність , місце проживання, я відповіла що виіхала з Харківської області , а вагітність не те щоб запланована бо ми були на відстані дуже великий час з чоловіком , бо він на службі , а я в окупації, але дуже Бажана!!!Ще перекинулися двома словами щодо ситуації в нашій країні , та ми пішли очікувати результати , і який в мене був шок КОЛИ ТА САМА ЛІКАРКА НА ЯКУ ТУТ ВЕСЬ ЧАС СКАРЖАТЬСЯ , ВИЯВИЛАСЬ НАЙЧУТТЄВІШОЮ , НАЙЛЮДЯНІШОЮ за весь мій час знаходження в іншій області , сказала дуже приємні слова , похвалила що ми небоімось народжувати та побажала миру !!!! З нас не взяли коштів , хоча я наполягала , Я дуже вдячна їй ! Це перша людина яка виявилась дуже чуйною до «переселенки»!!!!

Ольга

08.02.2023 16:49

Наталія Миколаївна дуже хороший та компетентний лікар. Була двічі за вагітність на УЗД та консультації. Дуже чітко пояснює , дякую Вам за спокійну вагітність.

Залишити відгук

Надіслати
Дякуємо за Ваш відгук!
Заповніть обов'язкові поля