Консультація педіатра - Медичний центр ЕХОМЕД
Замовити дзвінок

Консультація педіатра

Організм дитини – це не зменшена версія дорослого, він має свої особливості. Тому здоров’ям малечі від самого народження займаються особливі лікарі – педіатри.

Коли потрібна консультація педіатра?

За планом:

  • Для проходження профілактичного огляду і перед проведенням вакцинації.
  • Лікар дитячий (педіатр) повинен обов’язково оглянути дитину в регламентовані державою часові відрізки. Малюка в віці до 1 року показують лікарю не менше 10 разів, від 1 року до 2-х років – 2 рази, з 2-х до 3-х років — досить одного профілактичного огляду у лікаря.

 

Починаючи з трирічного віку і до вісімнадцяти років, при відсутності проблем зі здоров’ям, дитина повинна відвідувати лікаря 1 раз на рік. Цей огляд може збігатися з оглядом, необхідним перед проведенням щеплення згідно з календарем вакцинації дитини.

 

Позапланово:

  • При симптомах гострих інфекцій дихальних шляхів.
  • При будь-яких захворюваннях.
  • Для отримання довідки в садок, школу або басейн.
  • Для огляду перед щепленням при порушенні графіку вакцинацій.
  • Якщо у мами немовляти виникають будь-які проблеми з грудним годуванням (допомогти може педіатр або лікар-лактолог).

Як ведуть прийом педіатри ?

Лікар обов’язково з’ясує причину відвідин, опитає маму і дитину, якщо це дозволяє її вік. Якщо візит до лікаря носить профілактичний характер, будуть зібрані антропометричні дані (зріст, вага, окружність голови і грудної клітини) проведено повний огляд по органам і системам. Якщо причиною відвідування є огляд перед проведенням профілактичної вакцинації, метою лікаря-педіатра буде встановлення у дитини протипоказань до неї (у разі, наявності таких).

Коли малюк потрапляє до лікаря через проблеми зі здоров’ям, лікар обов’язково вислухає всі скарги, огляне дитину, приділяючи особливу увагу тим органам і системам, на які є скарги. На підставі отриманих даних буде виставлений попередній діагноз і визначено подальший хід обстеження і лікування, призначена дата наступної консультації.

1

Лікар-педіатр

  • Дробна Ольга Мар'янівна
Записатись на прийом

Залишити відгук

Надіслати
Дякуємо за Ваш відгук!
Заповніть обов'язкові поля